Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


Стрілець Олександр Петрович

 

Strilec.jpgГірничий інженер, старший викладач кафедри відкритих гірничих робіт, вчений секретар наукової секції «Захист довкілля», директор Центру з проблем підривних робіт, заступник директора інституту заочної освіти.

 

Народився 29 жовтня 1971 р. У 1991 р. з відзнакою закінчив Кам’янець-Подільський індустріальний технікум за спеціальністю «Відкрита розробка родовищ корисних копалин». У 1996 р. з відзнакою закінчив Державну гірничу академію України за спеціальністю «Відкриті гірничі роботи». У 1999 р. закінчив очну аспірантуру за спеціальністю «Відкрита розробка родовищ корисних копалин» при кафедрі відкритих гірничих робіт Національної гірничої академії України. Підготував кандидатську дисертацію на тему «Підвищення ефективності вибухової підготовки скельних гірських порід із застосуванням емульсійних вибухових речовин марки «Україніт».

Педагогічний стаж понад 10 років, науковий стаж понад 17 років.

 

Основна педагогічна діяльність – на кафедрі відкритих гірничих робіт викладає дисципліни «Геотехнології гірництва (Гірничі роботи)», «Технологія та безпека виконання вибухових робіт», «Основи теорії вибуху», «Процеси відкритих гірничих робіт».

 

Основна наукова діяльність – в Центрі з проблем підривних робіт розробляє нові екологічно чисті емульсійні вибухові речовини, вдосконалює технологію вибухової підготовки скельних гірських порід до виймання для кар’єрів рудної та нерудної промисловості.

За матеріалами наукової діяльності опубліковано понад 40 статей, отримано 2 патенти. Патент на винахід №77982 за результатами Всеукраїнського конкурсу «Винахід-2007» став переможцем у номінації «Кращий винахід в Дніпропетровській області».

За досягнуті успіхи в роботі нагороджений Дипломом переможця Рейтингу-2012 науково-педагогічних працівників «І місце за номінацією: «Навчально-методична робота викладачів випускаючих кафедр» та Подякою «За багаторічну плідну працю результативну діяльність та особистий вагомий внесок у розвиток університету і зміцнення його авторитету».


Детальніша інформація на сайті: www.striletsa.ucoz.ru


© 2006-2018 Інформація про сайт