Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

 

Асистенти кафедри

 


Gricenko.jpgГриценко Леонід Сергійович – гірничий інженер, аспірант кафедри відкритих гірничих робіт.

Народився 15.02.1987 р. В 2009 р. закінчив Національний гірничий університет. З 2007 працює молодшим науковим співробітником Інституту з проектування гірничих підприємств Державного ВНЗ «НГУ».

Наукова робота полягає у виконанні науково-дослідних та проектних робіт за тематикою відкритої розробки родовищ твердих нерудних корисних копалин в умовах ресурсозбереження та зменшеної санітарно-захисної зони.

Опублікував 9 статей, отримав 2 патенти на винахід.

  Cherniaev.jpgЧерняєв Олексій Валерійович – гірничий інженер, асистент кафедри відкритих гірничих робіт, науковий співробітник Інституту з проектування гірничих підприємств.

Народився у 1982р. У 2005 р. з відзнакою закінчив Національну гірничу академію України за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин».

Навчальну роботу веде з виконання практичних занять з дисциплін «Механіка гірських порід», «Теорія управління станом гірського масиву».

Основний напрямок наукової роботи полягає у розробці ресурсозберігаючих технологій та методики оптимізації кінцевої глибини розробки нерудних родовищ корисних копалин з внутрішнім відвалоутворенням. По матеріалам роботи опубліковано понад 10 наукових робіт. 


© 2006-2020 Інформація про сайт