Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Міжнародна магістерська програма

«Advanced Mineral Resources Development» (Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів)

 

Австрія - Монтануніверситет, м. Леобен https://www.unileoben.ac.at/en/

Німеччина - ТУ “Фрайберзька гірнича академія https://tu-freiberg.de/en

Україна - НТУ «Дніпровська політехніка» https://vgr.nmu.org.ua/ua/.

Мова навчання — англійська. Спеціальність 184 Гірництво

Після закінчення ви отримаєте дипломи трьох університетів!!!

Навчання безкоштовне!

 

Концепція програми

Метою навчальної програми Advanced Mineral Resources Development (Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів) є набуття знань та компетенцій для розробки стійких та екологічно сумісних технологій видобутку корисних копалин та ревіталізація порушених територій в аспектах управління бізнесом.

Програма базується на міжнародних дослідженнях у трьох університетах-партнерах магістерської програми.

Advanced Mineral Resources Development надає студентам знання та навички для самостійної наукової роботи в галузі екологічно чистого гірничого виробництва та відновлення порушених територій з точки зору управління бізнесом.

Програма поєднує в собі природничі науки, технології та економіку. Навчання в трьох університетах-партнерах сприяє набуттю міжкультурної компетенції, що є ключовою кваліфікацією для керівного персоналу в глобальних сировинних компаніях.

За допомогою магістерської роботи студенти демонструють, що вони здатні збирати відповідну інформацію про свою предметну область, розвивати її творчо і таким чином прийти до нових ідей. Їхні наукові здібності дозволяють їм брати на себе керівні обов'язки. Студенти будуть мотивовані критично вивчати методи та процедури в цій галузі. Вони повинні усвідомлювати відповідальність, яку вони несуть завдяки своїм знанням і діяльності, щоб зробити внесок у вирішення суспільних і глобальних людських проблем з точки зору сталого розвитку та впливу на навколишнє середовище.

 

Структура програми

Усі студенти програми закінчують перший семестр в Montanuniversitaet Leoben (Австрія), другий семестр в TU Bergakademie Freiberg (Німеччина), а третій і четвертий семестр в НТУ «Дніпровська політехніка» (Україна).

Спільна магістерська програма охоплює 120 кредитів ECTS. Це відповідає звичайному терміну навчання в чотири семестри (два роки). У кожному семестрі зазвичай набирається 30 балів ECTS. Програма навчання завжди починається в жовтні кожного року в Леобені, Австрія.

 

Вимоги для вступу

Ступінь бакалавра або магістра

 

Студенти зі ступенем бакалавра поза межами основної спеціальності 184 (наприклад, геотехнічна інженерія, техніка безпеки, прикладна геологія, промислова інженерія, промислове та цивільне будівництво тощо) повинні взяти участь у навчальному курсі до початку навчання. Рішення про це прийматиме міжнародна відбіркова комісія під час вступу.

 

Підтвердження володіння англійською мовою (на рівні В2) за допомогою визнаного мовного тесту (TOEFL або IELTS)

 

Контакти:

Координатор програми – к.т.н., доцент кафедри відкритих гірничих робіт Череп Андрій Юрійович

Email: cherep.a.yu@nmu.one

Тел. +380979366918

 

 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт