Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Корсунський Георгій Якович

 

Гірничий інженер, кандидат технічних наук, професор кафедри відкритих гірничих робіт.

Закінчив Дніпропетровський гірничий інститут в 1961 р. і був направлений на роботу по росподілу на гірниче підприємство, де займав інженерні посади. 

З 1963 р. працював в науково-дослідному секторі ДГІ при кафедрі відкритих гірничих робіт на посаді інженера. 

Результатом виконання наукових досліджень захистив кандидатську дисертацію на тему "Дослідження безтранспортної системи відкритої розробки з використанням математичного моделювання технології гірничих робіт на ЕЦВМ" за спеціальністю 05.312 "Відкрита розробка родовищ користних копалин". 

У 1974 р. був обраний на посаду доцента кафедри відкритих гіргичих робіт, а з 2003 р. по 2019 р. на посаді професора. 

Протягом 45 років активно приймам участь у виконанні науково-дослідних робіт, які пов'язані з удосконаленням технології відкритої розробки пологих родовищ. 

Понад 30 років виконував обов'язки заступника декана гірничого факультету з методичної роботи, розробляв навчальні та річні плани.
Приймає участь у розробці нових галузевих освітніх стандартів для підготовки бакалаврів і магістрів з напряму "Гірництво".

Усього опубліковано біля 100 наукових праць з них 4 монографії у співавторстві, отримано 5 патенти на виходи. 

Викладає наступні дистіпліни: "Технологія відкритої розробки родовищ користних копалин.", "Спорудження відкритих гірничих виробок", "Комп'ютерні технології в гірництві", "Комп'ьютерні технології у проектуванні гірничого виробництва".

Профіль: ORCID, Scopus, Web of Science, ResearchGate, Google Scholar.


Напрям наукових досліджень: 

- приоритетний напрям наукових досліджень відповідно до Закону України " Про приоритетні напрями розвитку науки и техніки": "фундаментальні наукові дослідження з найбільшважливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-екогомічного, людського потенціалу для забезпечення конкурентноспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави"; 

- удосконалення технології відкритої розробки пологих родовищ; 

- удосконалення технологічних схем безтранспортної і комбінованої систем розробки пологих родовищ корисних копалин України; 

- екологічна оцінка впливу відкритих робіт на природний ландшафт при розробці пологих корисних копалин.


Науковий доробок за 5 років (у кількістному показнику)

 Загальна кількість друкованих праць - 5, з них 2 монрографії (колективні); 3 - наукові статтї у фахових виданнях. 


Навчальні посібники 

1. Гуменик І.Л. " Технологія відкритої розробки пологих родовищ користних копалин": навч. посіб. / І.Л. Гуменик, Г.Я Корсунський , О.В. Ложніков; М-во освіти і науки, Нац, гірн. ун-т.: -Д.:НГУ, 2014. - 310с. 

2. Технологія відкритої розробки родовищ користних копалин, навч. посіб. : у 2-х ч1. Розкриття родовищ / Б.Ю. Собко, Г.Д. Пчелкін, Г.Я Корсунський, О.В. Ложніков, М-во освіти і науки, Нац, гірн. ун-т.: -Д.:НГУ, 2017 - 160с.

Методичні розробки

1. Методичні рекомендації до виконання дипломного проету студентами спеціальності 184 Гірництво зі спеціализації "Відкрита розробка родовищ" /упоряд,: Дриженко А.Ю., Клорсунський Г.Я. ; НТУ, 2015 - 17с.

2. Розробка ОПП з підготовки бакалаврів в галузі знань 18 " Виробництво та технології" за спеціальністю 184 Гірництво, спеціалізація "Відкрита розробка родовищ": - Дніпро: НТУ "ДП". - 10с.

3. Розробка ОПП з підготовки магістрів в галузі знань 18 " Виробництво та технології" за спеціальністю 184 Гірництво, спеціалізація "Відкрита розробка родовищ": - Дніпро: НТУ "ДП". - 10с.

4. Розробка навчальних паінів для підготовки бакалаврів і магістрів з напряму 184 "Гірництво".


Контакти 


тел. +38 066 282 66 67
Email georgij1939@gmail.com



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт